niedziela, 5 sierpnia 2012

podręczniki promocja



Mechanika ogólna w ujęciu wektorowym i tensorowym - Buczkowski Ryszard, Banaszek Andrzej

Mechanika ogólna w ujęciu wektorowym i tensorowym - Buczkowski Ryszard, Banaszek Andrzej

Sposób postępowania jest pomyślany jako systematyczny skład rozwiązanych zajęć z mechaniki całkowitej z spożytkowaniem rachunku wektorowego i tensorowego. Każdy rozdział istnieje poprzedzony wykładem naukowym, przy czym szczególnie obszernie pogadano rachunek wektorowy i tensorowy. Zagadnienia aż do oddzielnego rozpuszczania wraz z odpowiedziami są opublikowane na końcu książki, by nie radzić czytelnikowi sposobu i metodyki rozluźnienia.

podręczniki promocja

Uczę się mnożyć i dzielić Tabliczka mnożenia 6-7 lat

Partia edukacyjny - zawiera zestaw ćwiczeń, dzięki jakim dzieci rozłożą zręczność manualną, nauczą się rozpoznawać i pisać cyfry, liter oraz bliźniacze wyrazy, rozumieć i tworzyć proste zdania, rysować linie i drapać proste figury, nie będą miały kłopotów z tabliczką mnożenia, a przede wszystkim - ROZWINĄ SAMODZIELNE MYŚLENIE. Ćwiczenia, wyobrażane w krzepie zabawy, orzekają: krzyżówki, szarady, labirynty. kwadraty magiczne i najróżniejsze zagadki logiczne.

Podręczniki Promocja

Podstawy teorii obwodów t.3 - Osiowski Jerzy, Szabatin Jerzy

Podstawy teorii obwodów t.3 - Osiowski Jerzy, Szabatin Jerzy

W tomie III zaprezentowano metod sieciowe w ujęciu sformalizowanym, opartym na teorii grafów, uświetnione o metodę tableau i zmodyfikowaną metodę napięć węzłowych. Wyłożono teorię czwórników. Zaprezentowano linearne układy transmisyjne i związki pasywne. Omówiono grafy przepływowe, schematy blokowe i procedurę równań stanu wraz z elementami hipotezy równowag układów liniowych i hipotezy kreski długich.

Promocja nadziei - Nęcek RobertPromocja nadziei - Nęcek Robert

Treść wywiadów przeprowadzonych z osobami ze świata nauki, cywilizacyj, taktyki i profesjonalistów życia gospodarczego odkrywa rozsądkową, pewną, tradycyjną, ale także i nowomodną wizję świata, wskazującą na konotacja wysiłków wychowawczych w rodzinie, na wagę poszanowania liczb w życiu społecznym, na potrzebę przejrzystości w działaniach sił i przymus zabezpieczenia się przedtem zagrożeniami w życiu dyplomatycznym i gospodarczym, w otoczeniu pracy i wobec zagrożeń etycznych.

Układy elektroniczne t.3 - Baranowski Jerzy, Kalinowski Bogusław, Nosal ZbigniewUkłady elektroniczne t.3 - Baranowski Jerzy, Kalinowski Bogusław, Nosal Zbigniew

Jest to zeszła część trzytomowego podręcznika „Układy elektronowe". W rozdziale pierwszym opisano realizacje techniczne podstawowych kształtów logicznych należących do małego i średniego stopnia scalenia, z których są organizowane systemy logiczne kombinacyjne. Przedstawiono również perspektywy rozwoju układów cyfrowych o ciągle powiększającym się stopniu scalenia. W następnych rozbiorach zrecenzowano układy logiczne prze rzutnikowe, jako ilości systemów logicznych sekwencyjnych, układy rozmaitego rodzaju współczesnych pamięci półprzewodnikowych, ze specyficznym uwzględnieniem rozwiązań najnowszych, tudzież systemy przetworników znaków z osobowości analogowej w cyfrową i z postaci numerycznej w analogową.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz